O značce Crockex Wellness

Crockex Wellness je jednou ze značek italského výrobce přírodních krmiv Mister Pet. Tato firma má sídlo v kopcích okolo Parmy. Této oblasti se také přezdívá italské Údolí jídla. Gastronomie je hluboce zakořeněna v místní kultuře a profitují z toho jak lidé, tak mazlíčci, a zároveň je vše v souladu s přírodou.
Ikona citace
„Vše v Údolí jídla se točí okolo dobrého stravování a produktů té nejvyšší kvality.“

Receptury Crockex Wellness jsou kompletní superprémiová krmiva s nízkým obsahem bezlepkových zrn. Mohou se pochlubit čerstvým masem z králíka, kachny, jehněte, sezónních ryb nebo koně. Každá receptura nabízí 75 % bílkovin živočišného původu. Crockex Wellness je cenově dostupné krmivo, které zároveň následuje moderní trendy ve výživě, jako jsou čerstvé suroviny nebo neobvyklé živočišné proteiny.

Ikona citace
„Receptury Crockex jsou bezlepkové, protože ze zrn obsahují pouze rýži nebo kukuřici.“

Crockex Puppy

Kompletní krmivo pro štěňata všech plemen s čerstvým kuřecím masem bez lepku. Je vhodné i pro březí nebo kojící feny.

Crockex Adult

Kompletní bezlepková krmiva pro dospělé psy všech plemen z čerstvého kachního, králičího, koňského, kuřecího a jehněčího masa nebo ryb.

Historie

Původ firmy Mister Pet, a tím i značky Crockex Wellness, sahá až do roku 1838, kdy rodina Gambarelli koupila první farmu na kopcích v oblasti Reggio Emilia Apennines, kde chovala dobytek, ovce, drůbež a králíky a další hospodářská zvířata. Následující generace rozšířily záběr farmy na výrobu sýru Parmigiano Reggiano a používaly zbylou syrovátku spolu se sklizeným obilím jako krmivo pro prasata. Tam se zrodily základy výroby krmiv z vlastních ingrediencí.

Ikona citace
„V tomto nedotčeném prostředí plném svěžích luk, hájů a vodních pramenů vyrostla generace, která nyní vede firmu směrem k vám.“

Už od malička byli členové rodiny obklopeni domácími zvířaty a mazlíčky, kteří byli její nedílnou součástí. Chtěli pro ně přirozeně to nejlepší a zároveň potřebovali spotřebovat přebytky, které jim v mase a farmářských plodinách vznikaly. A z této touhy se postupně rozvinul nápad začít se zajímat o výrobu kvalitních krmiv více do hloubky. Z pozice farmářů k tomu měli potomci rodiny Gambarelli ideální startovní pozici.

V roce 1984 byl v Rubianino di Quattro Castella založen první závod, který se zaměřoval na konzervaci masa za účelem výroby krmiv pro mazlíčky. Společnost si velice rychle získala popularitu u výrobců krmiv v Itálii i jinde v Evropě a díky neoddiskutovatelné kvalitě ingrediencí i zpracování se pověst rychle šířila dále.

V roce 1995 byla založena samotná firma Mister Pet, nejprve jako výrobce suchých živočišných produktů, jako jsou vepřové uši, pamlsky nebo šunkové kosti. Poptávka po produktech rostla dále, firma se rozšiřovala a zdokonalovala své technologie a výrobní procesy. To vedlo až k produkci vysoce kvalitních superprémiových krmiv, které Crockex nabízí dnes a které jsou k sehnání v zemích po celém světě.

Mise Mister Pet

Výroba vyváženého psího krmiva, které zdravým a chutným způsobem přispěje k dlouhému životu našich zvířecích přátel, to je poslání Mister Pet, rodinné firmy, která si znalosti o výživě zvířat předává z generace na generaci. Láska a vášeň k jejich práci, ale hlavně ke zvířatům, vede Mister Pet k tomu, že používá pouze pečlivě vybrané a převážně čerstvé ingredience: maso, ryby, ovoce, zeleninu a byliny, které jsou sledovány a kontrolovány v každé fázi zpracování.

Ikona citace
„Je to 50 let dlouhý příběh zrozený z vášně a lásky ke zvířatům.“

Zelená filozofie

Výroba probíhá pomocí obnovitelných energií z fotovoltaických panelů, které pokrývají téměř celou energetickou potřebu.

Voda a vzduch použité při výrobě jsou čištěny, aby se vrátily do přírody tak, jak z ní byly zapůjčeny, a vše bylo v souladu s životním prostředím.

Ikona citace
“Staráme se o životní prostředí, protože před sebou vidíme budoucnost.”

Kdyby vás zajímalo více informací o výživě mazlíčků, začtěte se do našeho blogu!


Udělejte svému mazlíčkovi radost!

Nakupte v e-shopu
Hájek Pet Food
Seznamte se s naší firmou.
O značce Crockex Wellness
Přečtěte si více o zázemí značky a zjistěte, proč vyrábí tak skvělá krmiva.
Jak souznít s mazlíčkem?
Začtěte se do našeho blogu a poznejte svého mazlíčka lépe.
Jste velkoobchodník?
Podívejte se do našeho B2B e-shopu.