Hájek Pet Food

Jsme výhradní distributor několika světových značek superprémiových krmiv pro psy a kočky. Ty nejlepší granule, konzervy a pamlsky dovážíme z USA, Kanady, Německa, Itálie a Skandinávie, ale máme i produkty ryze české. Dodáváme do obchodů, veterinárních ordinací, chovatelských stanic, kynologických organizací a státních složek v Česku, na Slovensku a v Maďarsku. Víme, že kvalitní strava je základ pevného zdraví, a proto se zaměřujeme pouze na prvotřídní kvalitu. Máme také vlastní značku pelechů a další módy pro mazlíčky.

Ikona citace
„Jsme rodinná firma, na kterou se můžete spolehnout.“

Flotila HPFFlotila HPF a její piloti, kteří vám každý den vozí náklady superprémiových krmiv po celé ČR, aby vaši zákazníci mohli svým mazlíčkům plnit misky radostí!

Ikona citace
„Naší vizí je měnit český trh s krmivy pro psy a kočky k lepšímu.“

Tým Hájek Pet Food přináší na trh více než dvacetileté zkušenosti s prodejem krmiv a ví tak velmi dobře, jak plnit přání vašich mazlíčků a tím i přání vaše. Náš klíč k vaší spokojenosti je důvěra, profesionální servis, vysoká kvalita, flexibilita a dobrá cena.

Máme i kamenný obchod, takže se na nás můžete přijet podívat osobně a my vám pomůžeme vybrat to správné krmivo pro vašeho mazlíčka.

Také máme vlastní blog o životním stylu mazlíčků a jejich soužití s páníčky. Můžete nás sledovat na našem Facebooku a Instagramu.

Založili jsme také vlastní značku pelechů a další módy pro mazlíčky Hájek Pet Fashion.

Naše zkušenosti už spoustu let zúročujeme i v naší chovatelské stanici Redox, kde vychováváme „superprémiové“ německé ovčáky. Víme, čím je krmit, a je to znát!

 Jsme Hájek Pet Food.


Masarykova 1089
252 19 Rudná 

Telefon: +420 311 679 377
Web: www.hpf.cz

Hájek Pet Food
Seznamte se s naší firmou.
O značce Crockex Wellness
Přečtěte si více o zázemí značky a zjistěte, proč vyrábí tak skvělá krmiva.
Jak souznít s mazlíčkem?
Začtěte se do našeho blogu a poznejte svého mazlíčka lépe.
Jste velkoobchodník?
Podívejte se do našeho B2B e-shopu.